Bendrųjų kompetencijų mokymai trečiojo amžiaus asmenims

Birželio 17 – liepos 23 d., Prienų švietimo centre vyksta Trečiojo amžiaus asmenų mokymai, kuriuose dalyvauja 20 Prienų rajono savivaldybės trečiojo amžiaus asmenų (nuo 55 metų).
Šie mokymai – Ugdymo plėtotės centro projekto „Suaugusiųjų švietimo sistemos plėtra suteikiant besimokantiems asmenims bendrąsias kompetencijas (II etapas)“, finansuojamo Europos sąjungos lėšomis, dalis. Mokymų tikslas – suteikti senjorams daugiau saviraiškos, kokybiško laisvalaikio bei ekonominio ir socialinio aktyvumo visuomenėje galimybių. Marijampolės švietimo centras, bendradarbiaudamas su Marijampolės ir Kalvarijos Trečiojo amžiaus universitetais, Alytaus rajono švietimo ir pedagoginės psichologinės pagalbos centru bei Druskininkų ir Prienų švietimo centrais, vykdo trečiojo amžiaus asmenų mokymus Marijampolės, Kalvarijos, Alytaus, Druskininkų ir Prienų savivaldybėse pagal pilietinio ir finansinio suaugusiųjų švietimo, teisinio bei kompiuterinio raštingumo, sveikos gyvensenos ir meninio ugdymo mokymo(si) modulius.
Prienų rajono savivaldybės gyventojai dalyvauja kompiuterinio raštingumo ir sveikos gyvensenos mokymo(si) programose.

Parašė Oksana Radzvilavičienė, 2013-07-03